Z dumą prezentujemy finalne produkty projektu Erasmus + „Graj ze mną i ucz mnie – tradycja i nowoczesność w aktywizującym nauczaniu”

p. Matylda Gronicka

Jednym z końcowych produktów współpracy między szkołami jest przewodnik z grami opracowanymi przez uczniów. Każda sekcja poradnika dotyczy innej gry dydaktycznej. Wydaliśmy 5 wersji językowych książki – każda w języku angielskim i ojczystym partnera projektu. W poradniku znajduje się wiele ciekawych gier zawierających zasady gry i porady metodyczne.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Następnym produktem projektu jest międzynarodowa gra planszowa. Uczniowie podróżują po Europie i odpowiadają na różne pytania. Wszystkie pytania są przygotowane dla uczniów i umożliwiają im wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Planujemy wspólną grę po wakacyjnej przerwie, więc bądźcie gotowi na zabawę, współzawodnictwo i pracę zespołową. Każda szkoła partnerska biorąca udział w projekcie posiada tę grę więc możemy razem grać online. Czekamy na was po letniej przerwie!

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Kolejnym produktem współpracy międzynarodowej jest zestaw DVD zawierający filmy przedstawiające gry, broszury i opisy gier z poprzednich pokoleń. Dziadkowie uczniów brali udział w prezentowaniu gier w które grali jako dzieci. Ten wspaniały konkurs zaowocował wydaniem niepowtarzalnego DVD z grami, które chcemy ocalić od zapomnienia i spopularyzować wśród nastolatków. Teraz możesz przeczytać zasady, obejrzeć krótki film i zagrać w gry z innych krajów w swoim domu lub na placu zabaw. Każda gra jest dołączona do ulotki z opisem gry.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Erasmus+. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.