Magiczne Lampiony

 

 

magiczne_lampiony_19

Po raz kolejny spotkaliśmy się w ten magiczny, przedświąteczny czas, wśród zapachu świerkowych gałązek i pierniczków, by wspólnie przygotować ozdoby bożonarodzeniowe. Nasze warsztaty skierowane były zarówno do uczniów, jak też ich rodziców i dziadków. Pragniemy tym samym wzmacniać wielopokoleniowe więzi, czerpać z wieloletnich doświadczeń i uczyć się nawzajem nowych rzeczy.

W tym roku motywem przewodnim był lampion stworzony ze zwykłego słoiczka, malowany farbami witrażowymi lub akrylowymi z dodatkiem brokatu. Jak zawsze towarzyszyła nam twórcza, radosna atmosfera, a powstałe prace zachwycały pięknem i różnorodnością. Mamy nadzieję, że stworzone wspólnie lampiony udekorują Państwa domy i dodadzą blasku nadchodzącym świętom.

          Wszystkiego dobrego!

Małgorzata Zych

Anita Żywiec

Anita Kijowska

Anna Rzegocka

magiczne_lampiony_37magiczne_lampiony_36magiczne_lampiony_35magiczne_lampiony_20magiczne_lampiony_34

magiczne_lampiony_27magiczne_lampiony_19magiczne_lampiony_33magiczne_lampiony_18magiczne_lampiony_32magiczne_lampiony_17magiczne_lampiony_31magiczne_lampiony_16magiczne_lampiony_30magiczne_lampiony_15magiczne_lampiony_29magiczne_lampiony_14magiczne_lampiony_28magiczne_lampiony_13magiczne_lampiony_12magiczne_lampiony_26magiczne_lampiony_11magiczne_lampiony_25magiczne_lampiony_10magiczne_lampiony_24magiczne_lampiony_9magiczne_lampiony_23magiczne_lampiony_8magiczne_lampiony_22magiczne_lampiony_7magiczne_lampiony_21magiczne_lampiony_6magiczne_lampiony_5magiczne_lampiony_4magiczne_lampiony_3magiczne_lampiony_2magiczne_lampiony_1magiczne_lampiony_37

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Erasmus+. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.