Najlepsze polskie LOGO projektu Erasmus+ nagrodzone!

image1

         Jak zapewne wszystkim wiadomo, wraz z początkiem tego roku szkolnego przystąpiliśmy do międzynarodowego projektu Erasmus+ „Play with me and teach me”.  W listopadzie 2015r. ogłoszony został konkurs na oficjalne logo tego projektu; przystąpili do niego uczniowie z wszystkich, współpracujących z nami krajów.

Zanim jednak międzynarodowe jury zdecyduje ostatecznie, które logo firmować będzie projekt, postanowiliśmy wraz z Wami – uczniami – wytypować prace, które reprezentować będą nasz kraj w tym konkursie.

Po upływie wyznaczonego w regulaminie terminu szkolne jury, spośród 146 prac, które wpłynęły na konkurs wybrała 8 prac przechodzących do dalszego etapu, w którym to uczniowie poprzez głosowanie typowali zwycięskie logo.

Projekty logo wystawione były od 3 marca na sztalugach i można je było oglądać przez kilka dni przed głosowaniem na parterze w naszej szkole.

W dniu 16.03.komisja uczniowska, pod nadzorem nauczycieli, przeliczyła oddane głosy. Ustalono:

         I miejsce – Bartosz Urbański, klasa VIa

         II miejsce – Mateusz Lenart, klasa Vd

         III miejsce – Karolina Gronicka, klasa IIIa

Wyróżnienia przyznano: Mateuszowi Niziołkowi (IIId), Emilii Misiewicz (IIId), Julii Tomoń (Vd), Dominice Masłyk (IIa) i Dominikowi Urbańskiemu (IVb). 

 Ponadto jury konkursowe postanowiło przyznać dodatkowe nagrody specjalne dla: Przemka Toropolskiego (IIb) – za oryginalność koncepcji

i Karoliny Wacek (IIb) – za pomysłowość i prostotę form.

         23.03. 2016 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród

i pamiątkowych dyplomów zwycięzcom.

Gratulujemy serdecznie i dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe prace, które nam dostarczyliście i Wasze ogromne zaangażowanie.

Małgorzata Zych

image11image10image9image8image7image6image5image4image3image2image0

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.